Przedszkole 37

"Mali odkrywcy" - warsztaty

08.01.2013

Szanowni Rodzice!

Informujemy, że od dnia 08.01.2013 rozpoczynamy zapisy na warsztaty:

„Mali Odkrywcy”, skierowane do dzieci w wieku 5 - 6 lat, które wyrażają chęć odkrywania i zgłębiania fascynującego świata przyrody i techniki.

Najlepszym sposobem zaspokojenia  naturalnej ciekawości dziecka są zabawy badawcze i różnego rodzaju eksperymenty. Taki właśnie charakter będą miały prowadzone warsztaty, na których dzieci przekonają się jakie właściwości mają woda, powietrze, ogień, dźwięk, oraz poznają zasady optyki, elektrostatyki, magnetyczności, itp.

Półgodzinne bezpłatne spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w naszym przedszkolu.

we wtorki (jedna grupa) i piątki (druga grupa) od godziny 14.30.

Będą prowadzone przez p. Magdalenę Stec ( n - lka. gr. VII) oraz p. Magdalenę Broniek (n - lka gr. VI)

Mogą zostać utworzone 2 grupy, liczące nie więcej niż 15 dzieci (ze względu na charakter warsztatowy zajęć)!

Decyduje kolejność zgłoszeń! Zachęcamy do wpisywania dzieci na listę.